Şengül Boybaş

İnsanların hayatına dokunmayı seven, yeni şeyler öğrenmekten keyif alan tutkulu bir araştırmacı ve danışmanım.

devamini oku

Yaklaşık 11 yıldır bu işi yapıyorum. Ruhsal koçluk, astrolojik danışmanlık, genetik şifalanma; spiritüelizmle ilgili herşey.

Amacım, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen isimleriyle gerçekleştirdiğim ve kendi geliştirdiğim iletişim ve koçluk tekniklerini kullanarak bu seanslarda danışanlarımın kendilerini tanıyıp hayatlarını şekillendiren içsel durumları ve olayları anlamlandırmalarına, gelecek vizyonlarını netleştirerek kişisel ilişkilerde ve iş hayatında başarıyı yakalamalarına yardımcı olmak.

Atiye’yi izlerken bacaklarım titredi

Küsurat Yayınları etiketiyle çıkan ilk romanı Netflix’e ‘Atiye’ adıyla dizi olarak uyarlandı ve dünyanın dört bir yanından tüm izleyicilerin ilgisini çekti. Boybaş’la Göbeklitepe ile yollarının kesişmesini, ete kemiğe bürünen kitap karakterlerini ilk izlediğinde neler hissettiğini, Mezopotamya’yı ve gerçek ‘Atiye’nin kim olduğunu konuştuk.

devamini oku
Şengül Boybaş: “Örtülü toprak artık uyandı”

Atiye dizisine ilham veren Dünyanın Uyanışı romanının devam romanı dizi yayınıyla beraber raflarda yerini aldı. Göbeklitepe’nin bize söylediklerini ve Dünyanın Uyanışı II ile tarih mirası yolculuğunu kitabın yazarı Şengül Boybaş ile konuştuk. (Duygu Bay – Milliyet Özel)

devamini oku
Şengül Boybaş: Atiye ve ben et ile tırnak gibi olduk

Çok sevilen ilk kitabı Dünyanın Uyanışı'nın ardından devam romanı Dünyanın Uyanışı II'yi okuyucularıyla buluşturan Şengül Boybaş'a tüm merak edilenleri sorduk.

devamini oku

Atiye'ye İlham Olan Kitap: Dünyanın Uyanışı

Aslı Şafak'la İşin Aslı - Ufuk Beydemir & Şengül Boybaş

Şengül Boybaş, “Atiye”yi ve “Dünyanın Uyanışı”nı anlattı

Ölüm ile Yaşam Arasındaki İnce Çizginin Sırrı! "Atiye"nin Yazarı Göbeklitepe'yi Anlattı...